V současné době nepřijímáme nové pacienty. Akutní pacienty ošetříme pouze po předchozí domluvě (sms, e-mail)

O nás

Firma byla založena, aby mohly vznikat různé společenské akce. Já jsem dával mnoha věcem symboly. Název ART-MEDICA jsem vymyslel na základě toho, že to je spojení činnosti, kterou jsem dělal já se svými lidmi. Hlavním cílem veškerých mých aktivit bylo jejich síťování. Hledání průniků mnohdy neslučitelných činností. Činnosti umělecké, kurátorské, výstavy a to vše propojené s medicínou.


MUDr. Ladislav Korotvička
majitel společnosti

Důležité milníky

Červen
1993

Vznik ART-MEDICA

ART-MEDICA byla původně založena pro jiné aktivity, než zdravotnické. Jejími společníky byli MUDr. Ladislav Korotvička a Mgr. Zora Kulíšková. Od roku 1996 zůstává majitelem pouze MUDr. Ladislav Korotvička.

Předmětem podnikání bylo provozování společenských a kulturních akcí. Význačnou z nich bylo provozování aerobiku, kdy se v Olomouci pod záštitou ART-MEDICA pořádalo dvakrát mistrovství Moravy a jednou mistrovství republiky v aerobiku.

Dále reklamní činnost, výstavy, veletrhy, kurzy školení a zprostředkovatelská činnost v oblasti obchodu a služeb.

Od roku 2013 se ART-MEDICA stává zdravotnickým centrem s poskytováním zdravotních služeb v oboru zubního lékařství a ambulantní péče.

Leden
2009

ARAK o.p.s.

ART-MEDICA se od roku 2009 do roku 2019 podílela na spolupráci s neziskovou organizace ARAK o.p.s.

Hlavním účelem této organizace bylo tvořit preventivní programy po školách a dny dětí. Jedním z nejvýznamnějších počinů, byla každoročně pořádaná Arakiáda - soutěž týmů v záchranářských dovednostech. Mezi další velice významné patří dvoudenní konference Víme jak na zubní kaz (2010-2019), se vstupy předních domácích i světových odborníků z oblasti stomatologie a aktivními workshopy nabízející prostor pro setkání zubních lékařů, dentálních hygienistek, zubních sester a také studentů stomatologie.

V roce 2019 bylo fungování organizace zakončeno výstavou historie zubního lékařství, první po 70 letech.

Březen
2020

Stopkazum.cz

Během covidu jsme vytvořili v ČR ojedinělý projekt zaměřený na zubní prevenci, jenž vznikl pod záštitou neziskové společnosti Arak o.p.s..

Zaměřovali jsme se na různé věci, jako byly kvízy, soutěže a v neposlední řadě například hovory na křesle s různými významnými lidmi - podcast si poslechněte zde.

Spustili jsme jej u příležitosti Světového dne ústního zdraví se svými partnery v Olomouckém kraji, jako je VOZP nebo Kooperativa. Momentálně je fungování tohoto projektu pozastaveno.

Listopad
2021

První Zubařská školka v České republice

Emílkova Zubařská školka vznikla jako rozšíření činnosti v oblasti edukace mezi dítětem, rodičem a zdravotnickým zařízením.

Členy a zakladateli Emílkovy Zubařské školky jsou MDDr. Nikola Smělatová jako předseda, MUDr. Ladislav Korotvička jako místopředseda a právnická osoba ART-MEDICA.

Najdete nás také

Obchodní údaje

Art-Medica s.r.o.
tř. Míru 671/117, Neředín
779 00 Olomouc
IČ: 61975281
Společnost je zapsána u Krajského obchodního soudu v Ostravě oddíl C, vložka 13515/KSOS.

Rychlý kontakt

(+420) 777 010 586
objednani.artmedica@centrum.cz
U letiště 976/32
779 00 Olomouc

Nabídka

Tvorba webu Asimary s.r.o.