V současné době nepřijímáme nové pacienty. Akutní pacienty ošetříme pouze po předchozí domluvě (sms, e-mail).

Projekty
Cestovatelské večery

Cestovatelské večery

"Cestovatelské večery" jsou projektem, který propojuje lidi s vášní pro cestování a objevování nových míst a kultur. Projekt podporuje inspiraci, rozšiřování obzorů a vytváření nových přátelství mezi lidmi se společným zájmem o objevování světa.

Slovo autora projektu

"Cestovatelské večery vznikly zase úplnou náhodou. Oslovil jsem se se svojí výbornou kamarádku s tím, že bych byl rád, kdyby o zážitky ze svých cest podělila i s trochu širším publikem, než jen se svými známými. Veronika souhlasila připravila si pro nás dva krásné večery. Našim návštěvníkům se tento nápad tak zalíbil, že jsme se rozhodli do toho zapojit více a nárazově si přizvat vášnivé cestovatele, kteří si vždy připraví přednášku o tom, co ve světě zažili."

MUDr. Ladislav Korotvička a Veronika Valterová
Na co se můžete těšit:

Během těchto večerů cestovatelé sdílí své zážitky, dojmy a tipy s ostatními a to hned různými formami a aktivitami, jako jsou:

  1. Přednášky a prezentace: Cestovatelé vás vždy provedou svými cestovními příběhy a dobrodružstvími prostřednictvím přednášky s prezentací plnou fotografií, videí a vyprávění.
  2. Diskuze a debaty: Během přednášky i po ní, mohou účastníci diskutovat o různých aspektech cestování, jako jsou doporučené destinace, zkušenosti s místní kulturou, rady pro plánování cest a další.
  3. Kulturní zážitky: Někteří cestovatelé si pro účastníky mohou nachystat ochutnávku tradičních jídel a nápojů z různých koutů světa nebo se je mohou naučit základy tanců a tradic různých zemí.

A mnoho dalšího!

Galerie

Najdete nás také

Obchodní údaje

Art-Medica s.r.o.
tř. Míru 671/117, Neředín
779 00 Olomouc
IČ: 61975281
Společnost je zapsána u Krajského obchodního soudu v Ostravě oddíl C, vložka 13515/KSOS.

Rychlý kontakt

(+420) 777 010 586
objednani.artmedica@centrum.cz
U letiště 976/32
779 00 Olomouc

Nabídka

Tvorba webu Asimary s.r.o.