V současné době nepřijímáme nové pacienty. Akutní pacienty ošetříme pouze po předchozí domluvě (sms, e-mail)

Projekty
Cestovatelské večery

Cestovatelské večery

"Cestovatelské večery" jsou projektem, který propojuje lidi s vášní pro cestování a objevování nových míst a kultur. Projekt podporuje inspiraci, rozšiřování obzorů a vytváření nových přátelství mezi lidmi se společným zájmem o objevování světa.

Slovo autora projektu, MUDr. Ladislava Korotvičky

"Cestovatelské večery vznikly zase úplnou náhodou. Oslovil jsem svojí výbornou kamarádku s tím, že bych byl rád, kdyby se o zážitky ze svých cest podělila i s trochu širším publikem, než jen se svými známými. Veronika souhlasila a připravila si pro nás dva krásné večery. Našim návštěvníkům se tento nápad tak zalíbil, že jsme se rozhodli do toho zapojit naplno a nárazově si zvát vášnivé cestovatele. Ti se ve svých přednáškách budou zaměřovat na popis konkrétních destinací, které navštívili,  budou sdílet fascinující příběhy a zážitky, které tam zažili a reflektovat na osobní rozvoj a poznání, které získali díky svým cestám." 

MUDr. Ladislav Korotvička a Veronika Valterová
Na co se můžete těšit:

Během těchto večerů cestovatelé sdílí své zážitky, dojmy a tipy s ostatními a to hned různými formami a aktivitami, jako jsou:

  1. Přednášky a prezentace: Cestovatelé vás vždy provedou svými cestovními příběhy a dobrodružstvími prostřednictvím přednášky s prezentací plnou fotografií, videí a vyprávění.
  2. Diskuze a debaty: Během přednášky i po ní, mohou účastníci diskutovat o různých aspektech cestování, jako jsou doporučené destinace, zkušenosti s místní kulturou, rady pro plánování cest a další.
  3. Kulturní zážitky: Někteří cestovatelé si pro účastníky mohou nachystat ochutnávku tradičních jídel a nápojů z různých koutů světa nebo se je mohou naučit základy tanců a tradic různých zemí.

A mnoho dalšího!

Jste vášniví cestovatelé a chtěli byste se o zážitky podělit? Napište nám!

Pokud jste vášniví cestovatelé, kteří touží sdílet své dobrodružství a inspiraci s ostatními, tak jste na správném místě! Pojďte se s námi podělit o své nezapomenutelné zážitky, příběhy a poznatky z cestování. Bez ohledu na to, zda jste prozkoumali exotické destinace, objevili skryté poklady nebo se ponořili do místní kultury, vaše příběhy mají moc inspirovat a přinést nové perspektivy.

Ozvěte se nám na mail: akce@artmedica.cz 

Věříme, že se určitě dokážeme domluvit na společném termínu a vymyslet spolu krásný, zábavný a naučný večer.

Galerie

Najdete nás také

Obchodní údaje

Art-Medica s.r.o.
tř. Míru 671/117, Neředín
779 00 Olomouc
IČ: 61975281
Společnost je zapsána u Krajského obchodního soudu v Ostravě oddíl C, vložka 13515/KSOS.

Rychlý kontakt

(+420) 777 010 586
objednani.artmedica@centrum.cz
U letiště 976/32
779 00 Olomouc

Nabídka

Tvorba webu Asimary s.r.o.