V současné době nepřijímáme nové pacienty. Akutní pacienty ošetříme pouze po předchozí domluvě (sms, e-mail).

Akce

Flóra Olomouc: Ples k výročí 30 let od vzniku ART-MEDICA

3. 2. 2024, 19:00 – 03:00
Wolkerova 37, Výstaviště Flora Olomouc
Vstupné:
800 Kč

Vstupenky lze zakoupit v ordinaci ART-MEDICA, U Letiště 32, v aplikačním centru Baluo.

Na co se můžete těšit?

Čeká nás spousta pěveckých i tanečních vystoupení, dokonce vás pobaví i nějaký ten stand-up. Celým večerem vás provede moderátor Lukáš Kobza.

Co se týče hlavního programu, tak po úvodním slovu od pana doktora Korotvičky, zazní tematická píseň zpěváka Zdeňka Hamříka. Hned po ní se na moment přeneseme do Brazílie, kdy nám Aysunky se svým tanečním vystoupením, předvedou proslulou Samba de Brazil! Následovat bude vystoupení orchestru New Time Orchestra, které doplní Hana Holišová, Radek Melša a Michaela Hasalová. Během večera se můžete těšit až na 3 jejich vstupy. Hudba, která zazní od mexických hudebníků Mariachi Espuelas ve vás rozproudí krev. Ty se svými tanečními vstupy doplní Spolek elegantních dam. Dámy předvedou některé ze svých tanců, a dokonce se vás budou krátkým workshopem snažit i něčemu naučit. Překvapením pro všechny bude jistě půlnoční vystoupení, které ale prozrazovat nebudeme! Kolem půlnoci si vyhlásíme hlavní ceny tomboly a po ní předáme otěže DJ Grandfatherovi, který nás zavede do ranních hodin s nejlepší hudbou a taneční atmosférou.

V průběhu celého večera budete mít možnost zavítat do speciálního foto koutku a nechat si tak zvěčnit památku na tento večer. Čekat tam na vás budou i naši karikaturisti, kteří vám s radostí vykreslí vaše přednosti a dokonalosti!

No a dress code?  Elegance a plesové šaty jsou na pořadu dne, takže si na sebe dejte to nejlepší a přijďte zazářit! Nemůžeme se dočkat, až vás uvidíme na našem plese plném radosti a zábavy a užijete si tento nezapomenutelný večer společně s námi.

Partneři akce

Najdete nás také

Obchodní údaje

Art-Medica s.r.o.
tř. Míru 671/117, Neředín
779 00 Olomouc
IČ: 61975281
Společnost je zapsána u Krajského obchodního soudu v Ostravě oddíl C, vložka 13515/KSOS.

Rychlý kontakt

(+420) 777 010 586
objednani.artmedica@centrum.cz
U letiště 976/32
779 00 Olomouc

Nabídka

Tvorba webu Asimary s.r.o.