V současné době nepřijímáme nové pacienty. Akutní pacienty ošetříme pouze po předchozí domluvě (sms, e-mail)

"Akce proběhla"

Patagonie - Královna času

Vstupné:
100 Kč

Sociální antropoložka Veronika Valterová se vydává za indiány již 15 let. Její cesty ji zavedly do jižní Ameriky, kde provádí turisty v zemích jako je Ekvádor, Peru, Bolívie a Argentina. Avšak právě v argentinské Patagonii ji zastihla pandemie, která změnila průběh jejích dobrodružství.

"Trávila jsem čas v horách s gaučos, míšenci a posledními kovboji," vzpomíná Veronika. "Jezdila jsem na lov do hor a hledala ztracené býky." Tyto zážitky jsou jen malou ukázkou z toho, co prožila během svých cest.

Na své přednášce, kterou nedávno představila, nám Veronika vyprávěla o krásách Patagonie a všem, co ji na jejich cestách potkalo. Její příběhy zahrnovaly setkání s místními obyvateli, jejich kulturou a tradicemi, ale také o dobrodružstvích v divočině, kde se musela vypořádat s nečekanými situacemi a překonávat překážky.

Během svých putování se naučila respektovat a chápat různorodost lidí a kultur, což se stalo pro ni neocenitelnou životní lekcí. Její příběhy jsou plné dobrodružství, odvahy a poznání, které inspirují nejen k cestování, ale i k otevřenosti vůči novým zkušenostem a poznání o světě, který nás obklopuje.

Informace k akci

19. 4. 2023, 18:30 – 20:00
Aplikační centrum Baluo (U Letiště 32, Olomouc)

Galerie akce

Najdete nás také

Obchodní údaje

Art-Medica s.r.o.
tř. Míru 671/117, Neředín
779 00 Olomouc
IČ: 61975281
Společnost je zapsána u Krajského obchodního soudu v Ostravě oddíl C, vložka 13515/KSOS.

Rychlý kontakt

(+420) 777 010 586
objednani.artmedica@centrum.cz
U letiště 976/32
779 00 Olomouc

Nabídka

Tvorba webu Asimary s.r.o.