V současné době nepřijímáme nové pacienty. Akutní pacienty ošetříme pouze po předchozí domluvě (sms, e-mail)

"Akce proběhla"

Flóra Olomouc: Ples k výročí 30 let od vzniku ART-MEDICA

Vstupné:
800 Kč

Všechny fotografie z akce zde

 

První oficiální pozvánka na ples!
26.10.2023, do plesu zbývají tři měsíce a jeden týden
Přípravy vrcholí!
6.11.2023, do plesu zbývají necelé tři měsíce
Vánoční pozvánka
6.12.2023, do plesu zbývají necelé dva měsíce
Exkluzivní program? To si pište!

Čeká nás spousta pěveckých i tanečních vystoupení, dokonce vás pobaví i nějaký ten stand-up. Celým večerem vás provede moderátor Lukáš Kobza.

Zdeněk Hamřík

Po úvodním slovu od pana doktora Korotvičky, zazní tematická píseň zpěváka Zdeňka Hamříka. Tento výborný český folkový písničkář a kytarista je zároveň vítězem festivalu Porta z roku 2009.

Muzikant Zdeněk Hamřík
Aysunky

Ihned po této vzrušující chvíli se společně přesuneme do srdce exotické Brazílie, kde nás Aysunky svým ohromujícím tanečním vystoupením zavedou do světa vášnivé brazilské samby! Připravte se na nezapomenutelný okamžik, kdy nám tyto skvělé tanečnice ukáží veškerou grácii, energii a ponoří vás do rytmu, plného živých barev a neuvěřitelné živelnosti, a dejte se unést do atmosféry, která vás vtáhne do samba karnevalu přímo pod tropické nebe!

Aysunky v typických samba kostýmech
New Time Orchestra

Následovat bude vystoupení orchestru New Time Orchestra. Během večera se můžete těšit až na 3 jejich vstupy. Tato brněnská kapela je postavená na půdorysu klasického Big Bandu. Jejich repertoár ovšem není „klasický“. Obsahuje unikátní mix světové populární hudby, jazzu, swingu, filmové muziky, nebo šansonu v aranžmá, na kterých se podílejí špičky svého oboru a nás v Olomouci svou návštěvou potěší Hana Holišová, Radek Melša a Michaela Hasalová.

Mariachi Espuelas

Hudba, která zazní od mexických hudebníků Mariachi Espuelas ve vás rozproudí krev. Skupina se zabývá především interpretací tradiční hudby mexických MARIACHI. Při svých produkcích však nezřídka čerpá i z jiných hudebních žánrů jakými jsou například americké country, bluegrass či moravský folklor. Za svoji šestnáctiletou působnost kapela vystupovala při nejrůznějších příležitostech jak v České republice, tak v zahraničí. Každoročně se účastní mnoha kulturních programů u příležitosti společenských akcí, plesů, firemních večírků, rautů či soukromých oslav.

Mariachi Espuelas z Boskovic, na jednom ze svých vystoupení
Spolek elegantních dam

Mariachi se svými tanečními vstupy doplní Spolek elegantních dam. Dámy předvedou některé ze svých tanců, a dokonce se vás budou krátkým workshopem snažit i něčemu naučit. Od roku 1994, kdy v Brně vznikl Spolek elegantních dam, prochází tato taneční skupina neustálým vývojem a jejich vystoupení si užívali diváci jak doma, tak i v zahraničí. Nejvíce oblíbeným je kankán.

Dj Grandfather

Kolem půlnoci si vyhlásíme hlavní ceny tomboly a po ní předáme otěže DJ Grandfatherovi, který nás zavede do ranních hodin s nejlepší hudbou a taneční atmosférou.

Vzpomínku na tuto akci si budete moci uchovat!

V průběhu celého večera budete mít možnost zavítat do speciálního foto koutku a nechat si tak zvěčnit památku na tento večer. Čekat na vás budou také naši karikaturisti, kteří vám s radostí vykreslí vaše přednosti a dokonalosti!

Partneři akce

Informace k akci

3. 2. 2024, 19:00 – 03:00
Wolkerova 37, Výstaviště Flora Olomouc

Galerie akce

Najdete nás také

Obchodní údaje

Art-Medica s.r.o.
tř. Míru 671/117, Neředín
779 00 Olomouc
IČ: 61975281
Společnost je zapsána u Krajského obchodního soudu v Ostravě oddíl C, vložka 13515/KSOS.

Rychlý kontakt

(+420) 777 010 586
objednani.artmedica@centrum.cz
U letiště 976/32
779 00 Olomouc

Nabídka

Tvorba webu Asimary s.r.o.